Zbiornik oleju 2kf

Forum dotyczące problemów technicznych związanych z jednostką napędową i układem zasilania w XT
ODPOWIEDZ
XarturX600
Lubiący błoto
Posty: 25
Rejestracja: 12 lip 2022, 11:06
Motocykl: Yamaha XT 6002kf

Zbiornik oleju 2kf

Post autor: XarturX600 »

Fala nieustających problemów w moim xteku trwa tym razem na stół padł zbiornik oleju mianowicie mam taki problem ze ociera o niego oponka wcześniej miałem 120/90/18 pirelli Scorpion (kostka) nie było problemu zmieniłem na ten sam wymiar mitasa c20 i już zaczynały się problemy z obcieraniem bez długiego namysłu opona z 2 ręki po taniości więc nie było szkoda obciąłem boczne kostki tracąc przy tym przyczepność na zakrętach lecz jakiś czas był spokój nadal mam tą oponkę lecz już nadaje się na śmieci lecz boki znów zaczęły obcierać a nowa o tym samym rozmiarze czeka za założenie lecz szkoda zbiornika bo już go poprzycieralo coś jest nie tak jakoś za bardzo odstaje próbowałem go już naciągnąć lecz dalej już nie chce iść . Da się coś z tym zrobić przerobić jego mocowanie ? Model 2kf
frendzel33
Lubiący błoto
Posty: 81
Rejestracja: 18 lis 2020, 07:52
Motocykl: XTZ750, XT600 2kf

Re: Zbiornik oleju 2kf

Post autor: frendzel33 »

Miałem to samo, sprawdź czy nie zgubiłeś śrub mocujących zbiornik, ja zgubiłem jedna pod owiewka i przez to zbiornik opadł na ukos i ocierał o oponę.
XarturX600
Lubiący błoto
Posty: 25
Rejestracja: 12 lip 2022, 11:06
Motocykl: Yamaha XT 6002kf

Re: Zbiornik oleju 2kf

Post autor: XarturX600 »

frendzel33 pisze: 15 sie 2022, 14:30 Miałem to samo, sprawdź czy nie zgubiłeś śrub mocujących zbiornik, ja zgubiłem jedna pod owiewka i przez to zbiornik opadł na ukos i ocierał o oponę.
Tam mam urwane mocowanie i podłożona podkładkę i trzyma
ODPOWIEDZ