zabezpieczenia kosza wałka balansowego...

Forum dotyczące problemów technicznych związanych z jednostką napędową i układem zasilania w TT
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
lisek666
Po kostki w błocie
Posty: 300
Rejestracja: 31 paź 2010, 15:54
Motocykl: trx400ex sportrax
Lokalizacja: KR

zabezpieczenia kosza wałka balansowego...

Post autor: lisek666 »

witam chciałem zapytać czy wie ktoś może gdzie mogę dostać oprócz serwisu zabezpieczenia w/w tzn są to trzy zabezpieczenia.

zabezpieczenia wałka balansowego
zabezpieczenie kosza sprzęgłowego
oraz jeszcze jedno które nie umiem nazwać ale pokażę wam na zdjęciu.
podajcie jakieś bliższe info gdzie mogę dostać te zabezpieczenia prócz serwisu chyba że macie dobry serwis który je ma bez problemu bo do połowy którym pokazałem zdjęcia to trzeba czekać nie wiadomo ile. :( a połowa to nie ma czegoś takiego :( .
ten który nie wiem jak nazwać to element miedzy 4 - 1
tt600,trx400.KOMAR pędziwiatr;)
Awatar użytkownika
loko
Po kostki w błocie
Posty: 121
Rejestracja: 06 mar 2010, 16:00
Motocykl: TT600R
Lokalizacja: Toruń

Re: zabezpieczenia kosza wałka balansowego...

Post autor: loko »

No to może polecę toruński salon Yamahy ja kupowałem te zabezpieczenia to czekałem standardowo czyli tydzień… Zadzwoń może wysyłają też … ;)

Jeśli chodzi Ci o ten element między 4-1 to jest to podkładka zabezpieczająca zębatkę na walę od strony sprzęgła i będą wiedzieć o co chodzi ;) … dostaniesz to bez problemy a tydzień to myślę ze nie dużo…

Podajesz im VIN oni odpalają takie właśnie fiszki i jaki numerek podasz to to będzie … :mrgreen:

Ja np. raz zamówiłem jedną podkładkę zabezpieczająca zębatkę na wałku zdawczym… a w małej paczce było ich 5 … no i koleś ze skoro tak pakowane to dal mi 5 w cenie 1, wiec są tam spoko ;) i na pewno się dogadasz :mrgreen:
motorynka(1996-1999)...jawka50(1999-2000)...mz150(2000-2001)...mz251(2001-2006)...gs500e(2003,5-2007)...TT600R(2007-
ODPOWIEDZ