Tenere 1VK (1VJ)

Pokaż innym swój motocykl!
mallory

Re: Tenere 1VK (1VJ)

Post autor: mallory »

fryzjer pisze:
mallory pisze: Motocykl jednaj na sprzedaż - tenere 34L zostaje, tenere 1vj na sprzedaż (chociaż ta ma rozrusznik) - zmieniła się koncepcja - jedna tenera wystrczy:)))
A myślałem że sprzedałeś swoją 34L
https://sprzedajemy.pl/yamaha-xt-600-te ... l,36135297

Widocznie po Poznaniu śmiga jeszcze jedna siostra bliźnicza 34L :tenere:
34L nie na sprzedaż, kosztowała mnie ok. 3 tyś. za motocykl + ok. 4 tyś. za remont i dla mnie jest super..., ale to faktycznie moje ogłoszenie - dla żartów wystawiłem za 17 tyś.!!! - chciałem bratu żarcik zrobić... po wystawieniu przestraszyłem się, że ktoś zadzwoni i będzie chciał nawet za taką cenę kupić... i co ja zrobię...:::))) wiem, wiem - irracjonalna obawa na polskim rynku motocykli, ale tak miałem. Gratulacje za czujność - wystawiona była kilka chwil a nie uszło to uwagi:))))
fryzjer

Re: Tenere 1VK (1VJ)

Post autor: fryzjer »

Co wpadnie do sieci,to zostanie w niej na zawsze :lol: :lol:
mallory

Re: Tenere 1VK (1VJ)

Post autor: mallory »

Gacek pisze:Nie posiadam realnych argumentów aby cię przekonać - stopień sprężania mierzony w swoim czasie u mnie na rozgrzanym piecu ( kręcony na rozruszniku)wykracza poza fizyczny współczynnik .Okolice 13 barów to jakby fizyczna norma ;) .
Nie odczuwam jakby realnej potrzeby aby komukolwiek cokolwiek udowadniać wiec się tylko z tego poziomu ustosunkuję odniosę do tematu .
Hej, Gacek przyjacielu. Tak sobie jeszcze forum zacząłem sprawdzać w sprawie ciśnienia sprężania i na Twojego posta trafiłem z lutego 2014. Piszesz tak: "Ciśnienie sprężania na poziomie 10 - 11 atm na rozgrzanym silniku ale stopień zużycia cylindra określisz lepiej robiąc probe olejową"
viewtopic.php?f=45&t=689&p=24753&hilit= ... nie#p24747
Czyli 2 lata temu twierdziłeś dokładnie to co mówi serwisówka a teraz wyśrubowałeś normę o 2 bary:))))
Awatar użytkownika
Gacek
Prawdziwy Endurzysta
Posty: 4299
Rejestracja: 02 paź 2010, 17:12
Motocykl: Yamha xt 600 3tb 1994
Lokalizacja: SB

Re: Tenere 1VK (1VJ)

Post autor: Gacek »

Dokładnie :) - na pytanie zadane przez kol glinę w takim kontekście odpowiedziałem tak jak zauwazyłeś (nawet niezbyt precyzyjnie) na twoje stwierdzenie odpowiedziałem ci w innym kontekście .Zauważasz różnicę ?
אני לא צריך אמונה עיוורת,
אני לא צריך עזרה קומית,
אני לא צריך להסתכל על הפצעים,
אני לא צריך את ישוע המשיח סופרסטאר,
אני לא צריך טלוויזיה ביום ראשון,
אתה יכול להיות בטוח, אני לא צריך דת.
mallory

Re: Tenere 1VK (1VJ)

Post autor: mallory »

Gacek pisze:Dokładnie :) - na pytanie zadane przez kol glinę w takim kontekście odpowiedziałem tak jak zauwazyłeś (nawet niezbyt precyzyjnie) na twoje stwierdzenie odpowiedziałem ci w innym kontekście .Zauważasz różnicę ?
Tak, zauważam różnicę, dzięki. Dam Ci się przejechać na zlocie jesienią:::))) - chyba że 34L przyjadę.

Tenera jednak nie idzie na sprzedaż. Jest w świetnym stanie: silnik, gaźnik, rama, koła, akumulator nowy, elektryka, hamulce, opony nowe, kanapa nowa, i inne - kupiłem handbary, podwyższenie kiery, ... - nie znajdę już takiej kolejnej. Dzięki.
ODPOWIEDZ