Remont Tenere 34L/55W

Pokaż innym swój motocykl!
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Gacek
Prawdziwy Endurzysta
Posty: 4299
Rejestracja: 02 paź 2010, 17:12
Motocykl: Yamha xt 600 3tb 1994
Lokalizacja: SB

Re: remont silnika tenere 1vj poznań

Post autor: Gacek »

Zajebiście kolego , jak dla mnie jesteś ewenementem 8-) ja bym na prawej polowce nie dał rady tego poskładać moje graty 8-) .
אני לא צריך אמונה עיוורת,
אני לא צריך עזרה קומית,
אני לא צריך להסתכל על הפצעים,
אני לא צריך את ישוע המשיח סופרסטאר,
אני לא צריך טלוויזיה ביום ראשון,
אתה יכול להיות בטוח, אני לא צריך דת.
mallory

Re: remont silnika tenere 1vj poznań

Post autor: mallory »

Gacek pisze:Zajebiście kolego , jak dla mnie jesteś ewenementem 8-) ja bym na prawej polowce nie dał rady tego poskładać moje graty 8-) .
to nie ja, to kolega, mechanik motocyklowy:)))
Awatar użytkownika
Gacek
Prawdziwy Endurzysta
Posty: 4299
Rejestracja: 02 paź 2010, 17:12
Motocykl: Yamha xt 600 3tb 1994
Lokalizacja: SB

Re: remont silnika tenere 1vj poznań

Post autor: Gacek »

No widzisz jaki jesteś wyjątkowy 8-) robisz remont rączkami kolegi i jak ci ktoś zwróci uwagę na jakiś aspekt to się plujesz :facepalm: wynika ze sam nie masz najmniejszego pojęcia o tym co tu zapodajesz w dziennikarstwo się bawisz :) .
אני לא צריך אמונה עיוורת,
אני לא צריך עזרה קומית,
אני לא צריך להסתכל על הפצעים,
אני לא צריך את ישוע המשיח סופרסטאר,
אני לא צריך טלוויזיה ביום ראשון,
אתה יכול להיות בטוח, אני לא צריך דת.
mallory

Re: remont silnika tenere 1vj poznań

Post autor: mallory »

Gacek pisze:No widzisz jaki jesteś wyjątkowy 8-) robisz remont rączkami kolegi i jak ci ktoś zwróci uwagę na jakiś aspekt to się plujesz :facepalm: wynika ze sam nie masz najmniejszego pojęcia o tym co tu zapodajesz w dziennikarstwo się bawisz :) .
Lubię to:)))

PS. Nie sugeruj, że kłamię:))) - muszę Ciebie znowu sprostować. Nie ukrywałem, że nie sam robię: Mój post z 27 Oct 2015, 20:46 "Moto u mechanika i pod koniec tygodnia będzie rozbierany"

PS. Tylko żeby nie było, że za darmo robi, 700 pl za robotę. Jak czymś Ciebie kiedyś uraziłem to sorry, ale jak głupoty wypisywałeś... takie życie, to trudno, bez urazy:)))
Awatar użytkownika
arthec
Lubiący błoto
Posty: 31
Rejestracja: 31 sie 2013, 06:52
Motocykl: Yamaha xt600 1vj, Honda Revere 1991
Lokalizacja: Kraków

Re: remont silnika tenere 1vj poznań

Post autor: arthec »

Gacek pisze:wynika ze sam nie masz najmniejszego pojęcia o tym co tu zapodajesz w dziennikarstwo się bawisz :) .
:wtf: :gleba: Mistrzostwo! A mozna wrzucac zdjecia samego moto? Bo wiesz, w sumie to nie ja go zrobiem tylko japonskie raczki. Nie chcialbym przypisywac sobie nie swoich zaslug :facepalm:
Awatar użytkownika
Gacek
Prawdziwy Endurzysta
Posty: 4299
Rejestracja: 02 paź 2010, 17:12
Motocykl: Yamha xt 600 3tb 1994
Lokalizacja: SB

Re: remont silnika tenere 1vj poznań

Post autor: Gacek »

arthec pisze:
Gacek pisze:wynika ze sam nie masz najmniejszego pojęcia o tym co tu zapodajesz w dziennikarstwo się bawisz :) .
:wtf: :gleba: Mistrzostwo! A mozna wrzucac zdjecia samego moto? Bo wiesz, w sumie to nie ja go zrobiem tylko japonskie raczki. Nie chcialbym przypisywac sobie nie swoich zaslug :facepalm:
Zapytam :roll: cierpisz mocno z tego powodu ? , towarzyszą ci jakieś kompleksy w związku z tym co napisałem ? :P
אני לא צריך אמונה עיוורת,
אני לא צריך עזרה קומית,
אני לא צריך להסתכל על הפצעים,
אני לא צריך את ישוע המשיח סופרסטאר,
אני לא צריך טלוויזיה ביום ראשון,
אתה יכול להיות בטוח, אני לא צריך דת.
mallory

Re: remont silnika tenere 1vj poznań

Post autor: mallory »

Gacek pisze:
arthec pisze:
Gacek pisze:wynika ze sam nie masz najmniejszego pojęcia o tym co tu zapodajesz w dziennikarstwo się bawisz :) .
:wtf: :gleba: Mistrzostwo! A mozna wrzucac zdjecia samego moto? Bo wiesz, w sumie to nie ja go zrobiem tylko japonskie raczki. Nie chcialbym przypisywac sobie nie swoich zaslug :facepalm:
Zapytam :roll: cierpisz mocno z tego powodu ? , towarzyszą ci jakieś kompleksy w związku z tym co napisałem ? :P
Gacek, mam wrażenie, że to TY czasami cierpisz mocno, albo z powodu kompleksów albo właśnie z powodu tego, że ktoś śmiał cokolwiek napisać.
Tank
Lubiący błoto
Posty: 61
Rejestracja: 24 sty 2016, 04:51
Motocykl: R1200GS Adv
XT600Z 3AJ
Suzuki GS110X
Lokalizacja: Zgierz
Kontakt:

Re: remont silnika tenere 1vj poznań

Post autor: Tank »

Przepraszam za wtręt nie dotyczący bezposrednio tematu wątku, ale widzę ze kolega Gacek robi zamęt w tym temacie jak i wielu innych ( Nie widzę nic uwłaczającego autorowi w tym, ze naprawa relacjonowana w tym wątku nie jest robiona rękami autora. Przeglądając od niedawna to forum zauważam, ze kolega Gacek lubi obrażać interlokutorów, zazwyczaj nie mając przy tym nic konstruktywnego do powiedzenia Nie wiem co jest tego powodem, ale wiem ze nazywa się to trollingiem a osoby tak się zachowujące- trollami. Szkoda ze wraz z dużą wiedzą w temacie yamaszek nie idzie w parze kultura forumowa
Idąc prosto przed siebie nie można zajść daleko…
Awatar użytkownika
Gacek
Prawdziwy Endurzysta
Posty: 4299
Rejestracja: 02 paź 2010, 17:12
Motocykl: Yamha xt 600 3tb 1994
Lokalizacja: SB

Re: remont silnika tenere 1vj poznań

Post autor: Gacek »

Panowie bez przesady :? wyraziłem skromnie tylko swoje zdanie a tu od razu kolejka chętnych na wypłacenie buta się tworzy 8-) .Czy aby wszystko jest z wami w porządku ?.
אני לא צריך אמונה עיוורת,
אני לא צריך עזרה קומית,
אני לא צריך להסתכל על הפצעים,
אני לא צריך את ישוע המשיח סופרסטאר,
אני לא צריך טלוויזיה ביום ראשון,
אתה יכול להיות בטוח, אני לא צריך דת.
Tank
Lubiący błoto
Posty: 61
Rejestracja: 24 sty 2016, 04:51
Motocykl: R1200GS Adv
XT600Z 3AJ
Suzuki GS110X
Lokalizacja: Zgierz
Kontakt:

Re: remont silnika tenere 1vj poznań

Post autor: Tank »

Gacek pisze:Panowie bez przesady :? wyraziłem skromnie tylko swoje zdanie a tu od razu kolejka chętnych na wypłacenie buta się tworzy 8-) .Czy aby wszystko jest z wami w porządku ?.
Taki mi się stary kawal przypomniał:
Jedzie facet autostradą i w radio słyszy komunikat:
"Uwaga! Uwaga! Na autostradzie jeden z samochodów jedzie pod prąd!"
I myśli sobie: "Jaki jeden! Tu są ich setki!!"
Bez urazy, :). LWG.
Idąc prosto przed siebie nie można zajść daleko…
ODPOWIEDZ