Śląsk - pyskowice... tereny + inne moje sprzęty ;)

Fotorelacje z podróży małych i dużych.
ODPOWIEDZ
Szajbus
Czyścioch
Posty: 12
Rejestracja: 02 paź 2015, 08:31
Motocykl: Xt 600

Śląsk - pyskowice... tereny + inne moje sprzęty ;)

Post autor: Szajbus »

na początek dla rozruchu. .gdyż więkoszość zdjęć jest na tel wrzucam pare ode mnie ;)
Jedno na KLRce znajomego:

Obrazek
XT w dniu kupna czyli Święta wielkanocne :) mam słabość do kupna motocykli właśnie w te święta... zawsze w nie trafię ;)
Obrazek
Tutaj na rozgrzewkowej miejscówce która dopiero się wyrabia aktualnie przez reszte ekipy...
Obrazek
Obrazek
I dla odmiany troszkę z szosy ;)
Obrazek
Resztę wrzucę gdy tylko dokopię się do zdjęć ;) Pozdrawiam :browar:
mazi
Administrator
Posty: 1006
Rejestracja: 24 gru 2009, 11:58
Lokalizacja: LU

Re: Śląsk - pyskowice... tereny + inne moje sprzęty ;)

Post autor: mazi »

Zainwestuj w dobre buty... dzisiaj but enduro uratował mi piszczel przez totalną demolką...
---
Pozdrawiam
mazi
Szajbus
Czyścioch
Posty: 12
Rejestracja: 02 paź 2015, 08:31
Motocykl: Xt 600

Re: Śląsk - pyskowice... tereny + inne moje sprzęty ;)

Post autor: Szajbus »

właśnie posiadam buty to jest to że nie na foto ;) bez takich butów XT cięzko nawet odpalic ;) bo tylko kopka a kompresje ma swoją i to sporą, buty to tak mi już też z pare razy.. ochrona najważniejsza ;)
Awatar użytkownika
Kula
Po ośki w błocie
Posty: 623
Rejestracja: 25 sty 2010, 19:11
Motocykl: XR 400R
Lokalizacja: Sadłuki

Re: Śląsk - pyskowice... tereny + inne moje sprzęty ;)

Post autor: Kula »

Kolego XT się banalnie prosta odpala. A dobrze wyregulowana sztuka odpala z ręki, wiem z autopsji :)
Motorynka -> Simson S51 -> Suzuki Dr 125 SE -> Honda Varadero 125 -> Pełnoletnia Yamaha XT 600 -> XR 400R
mazi
Administrator
Posty: 1006
Rejestracja: 24 gru 2009, 11:58
Lokalizacja: LU

Re: Śląsk - pyskowice... tereny + inne moje sprzęty ;)

Post autor: mazi »

Szajbus pisze:właśnie posiadam buty to jest to że nie na foto ;) bez takich butów XT cięzko nawet odpalic ;) bo tylko kopka a kompresje ma swoją i to sporą, buty to tak mi już też z pare razy.. ochrona najważniejsza ;)
XT odpaliłbym ręką... kwestia jak masz autodeko ustawione i czy w ogóle masz... bez tego faktycznie ciężka sprawa.
---
Pozdrawiam
mazi
Szajbus
Czyścioch
Posty: 12
Rejestracja: 02 paź 2015, 08:31
Motocykl: Xt 600

Re: Śląsk - pyskowice... tereny + inne moje sprzęty ;)

Post autor: Szajbus »

Dobrze że właśnie tutaj są ludzie co o XT wiedzą tyle.. no cóż zgodze się bo faktycznie są motocykle które faktycznie ręką można odpalic. nad swoim Xt jakoś nie zastanawiałem się gdyż sądziłem że to tak już jest.. dzięki za sprowadzenie mnie na ziemie :goodjob:
ODPOWIEDZ