wydech do xt 600 jaki wybrać ?

Forum poświęcone modyfikacjom XT.
ODPOWIEDZ
tommee25
Lubiący błoto
Posty: 20
Rejestracja: 04 mar 2011, 10:22
Motocykl: Yamaha XT600E 2002

Re: wydech do xt 600 jaki wybrać ?

Post autor: tommee25 »

robcio1187 pisze:Panowie koło olsztyna spawają całkiem przyzwoite wydechy z kwasówki solidnie wykonanie sam tam będę zamawiał końcówkę z dolotem, na miejscu wszystko można dopasować i zadnego przerabiania nie będzie a do tego tak jak pisałem przystępna cena , jesli stunterzy je sobie chwalą to chyba powinny być dość mocne ;) a tu link http://allegro.pl/tlumik-sportowy-rm-mo ... 29681.html Na you tubie jest parę maszyn jak gadaja na tym re-mie .
Powiedz, kiedy będziesz zamawiał. Ja też jestem zainteresowany. Z tego co się zorientowałem oni mają siedzibę na szrocie u Abrama. Ciekawe jak z jakością i głośnością? Chyba wybiorę się do nich niedługo na jakiś rekonesans.
Awatar użytkownika
robcio1187
Po kostki w błocie
Posty: 136
Rejestracja: 07 kwie 2011, 13:54
Motocykl: YAMAHA XT 600 E 3TB
Lokalizacja: Biskupiec

Re: wydech do xt 600 jaki wybrać ?

Post autor: robcio1187 »

tommee25 pisze:
robcio1187 pisze:Panowie koło olsztyna spawają całkiem przyzwoite wydechy z kwasówki solidnie wykonanie sam tam będę zamawiał końcówkę z dolotem, na miejscu wszystko można dopasować i zadnego przerabiania nie będzie a do tego tak jak pisałem przystępna cena , jesli stunterzy je sobie chwalą to chyba powinny być dość mocne ;) a tu link http://allegro.pl/tlumik-sportowy-rm-mo ... 29681.html Na you tubie jest parę maszyn jak gadaja na tym re-mie .
Powiedz, kiedy będziesz zamawiał. Ja też jestem zainteresowany. Z tego co się zorientowałem oni mają siedzibę na szrocie u Abrama. Ciekawe jak z jakością i głośnością? Chyba wybiorę się do nich niedługo na jakiś rekonesans.
Dokładnie tak , tam mają swoją siedzibę hm zamawiał bede za jakeś dwa tygodnie , pojade do nich pomieża co trzeba i wyspawają taki jak powinien być jest też opcja z DB-kilerem za dopłatoł ok 50 złociszy , cały zestaw będze prawdopodobnie mnie kosztował ko 500 zł , na you tube jest nowa XT660 z podwujnym kominem własnie z tego RM-MOTORS musisz sobie tam luknać ;) za 2 tygodnie się sam przekonam jak będzie moto gadało na tym tłumiku 8-) pozdro.
lubieostro229

Re: wydech do xt 600 jaki wybrać ?

Post autor: lubieostro229 »

robcio1187 pisze:
tommee25 pisze:
robcio1187 pisze:Panowie koło olsztyna spawają całkiem przyzwoite wydechy z kwasówki solidnie wykonanie sam tam będę zamawiał końcówkę z dolotem, na miejscu wszystko można dopasować i zadnego przerabiania nie będzie a do tego tak jak pisałem przystępna cena , jesli stunterzy je sobie chwalą to chyba powinny być dość mocne ;) a tu link http://allegro.pl/tlumik-sportowy-rm-mo ... 29681.html Na you tubie jest parę maszyn jak gadaja na tym re-mie .
Powiedz, kiedy będziesz zamawiał. Ja też jestem zainteresowany. Z tego co się zorientowałem oni mają siedzibę na szrocie u Abrama. Ciekawe jak z jakością i głośnością? Chyba wybiorę się do nich niedługo na jakiś rekonesans.
Dokładnie tak , tam mają swoją siedzibę hm zamawiał bede za jakeś dwa tygodnie , pojade do nich pomieża co trzeba i wyspawają taki jak powinien być jest też opcja z DB-kilerem za dopłatoł ok 50 złociszy , cały zestaw będze prawdopodobnie mnie kosztował ko 500 zł , na you tube jest nowa XT660 z podwujnym kominem własnie z tego RM-MOTORS musisz sobie tam luknać ;) za 2 tygodnie się sam przekonam jak będzie moto gadało na tym tłumiku 8-) pozdro.
polecam ten komin bo pięknie gada a wykonanie wzorowe i solidne i jest lekki
Awatar użytkownika
Gacek
Prawdziwy Endurzysta
Posty: 4299
Rejestracja: 02 paź 2010, 17:12
Motocykl: Yamha xt 600 3tb 1994
Lokalizacja: SB

Re: wydech do xt 600 jaki wybrać ?

Post autor: Gacek »

Tu filmik z wydechem akrapović Z 450 w tt 600 sorry za paplaninę ale mnie się ryj nie zamyka :?
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=308ZAGoK1R0[/youtube]
ten wydech to pełen mutant - strzał jaki leci z tej końcówki odczuwalny jest jak "lisć "na twarzy :lol: .
Kumpel mnie zlinczuje za ten filmik jak się dowie że to puściłem :oops: .
אני לא צריך אמונה עיוורת,
אני לא צריך עזרה קומית,
אני לא צריך להסתכל על הפצעים,
אני לא צריך את ישוע המשיח סופרסטאר,
אני לא צריך טלוויזיה ביום ראשון,
אתה יכול להיות בטוח, אני לא צריך דת.
Awatar użytkownika
Pawlo
Moderator
Posty: 2498
Rejestracja: 01 paź 2010, 19:29
Motocykl: Było TT600S
Jest KTM 690 Duke & 1290
Lokalizacja: Wrocław

Re: wydech do xt 600 jaki wybrać ?

Post autor: Pawlo »

No konkretny wulkan. Pełen przelot? Nie jest za głośny? Bo na filmie to i tak nie idzie poznać. Ale dźwięk super, coś jak u mnie tylko głośniej i więcej basu. I bardzo fajna TT, cała czarna 8-) No i TT to mają jednak inny, charakterystyczny "gang" - poznałbym, że to TT z zamkniętymi oczami :D
Obrazek
Awatar użytkownika
Gacek
Prawdziwy Endurzysta
Posty: 4299
Rejestracja: 02 paź 2010, 17:12
Motocykl: Yamha xt 600 3tb 1994
Lokalizacja: SB

Re: wydech do xt 600 jaki wybrać ?

Post autor: Gacek »

W chwili kiedy to było kręcone miał DB kiler wmontowany - normalnie jeżdżąc z nim przydał by mi się obrotomierz , no i to co często widzę upały otwarte okna w autach delikatne przegarowanie manetką i ludzie chowają zimny łokieć nie mówiac o podskokach na fotelach :lol: .Jak kiedyś zajarzę akcję skręcę filmik z starym numerem przy odpalaniu moto stoi 5 -10 m od ogródka z "wycelowaną" końcówką w jakieś towarzystwo pali z kopa i ktoś bankowo podskakuje bo obrywa strugą powietrza :lol: .
אני לא צריך אמונה עיוורת,
אני לא צריך עזרה קומית,
אני לא צריך להסתכל על הפצעים,
אני לא צריך את ישוע המשיח סופרסטאר,
אני לא צריך טלוויזיה ביום ראשון,
אתה יכול להיות בטוח, אני לא צריך דת.
hans
Lubiący błoto
Posty: 41
Rejestracja: 06 lis 2010, 11:02
Lokalizacja: Kraków NH

Re: wydech do xt 600 jaki wybrać ?

Post autor: hans »

w temacie wydechu - mnie udało się dorwać Motad'a Venom'a, dedykowanego (podobno) do mniej więcej tej pojemności. Jak się zamontuje to się foto wrzuci
art
Po kostki w błocie
Posty: 100
Rejestracja: 05 mar 2011, 17:00
Motocykl: xt 600 3tb 1998r
Lokalizacja: Gdynia

Re: wydech do xt 600 jaki wybrać ?

Post autor: art »

ja mam w swoim xteku arrow'a dakar i jest swietny :-) mega ;p
hans
Lubiący błoto
Posty: 41
Rejestracja: 06 lis 2010, 11:02
Lokalizacja: Kraków NH

Re: wydech do xt 600 jaki wybrać ?

Post autor: hans »

ponizej pare fot zalozonego Motad'a Venoma (dedykowanego do AT). Pasuje ładnie, trzeba bylo tylko dorobic lacznik koncwki z kolektorem, ale magik od wydechow dorobil to w 1 dzien.

Bez Db killera daje piękny bas, ale ciut za glosny na dluzsza mete
Z Db killerem tez bas ale juz rozsadny.

Moto wkreca sie na obroty duzo latwiej.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
tommee25
Lubiący błoto
Posty: 20
Rejestracja: 04 mar 2011, 10:22
Motocykl: Yamaha XT600E 2002

Re: wydech do xt 600 jaki wybrać ?

Post autor: tommee25 »

Wydech fajny, ale bak jeszcze ładniejszy. Ja ostatnio dostałem wydech od huski 510 i zastanawiam się czy go montować.

Podaj namiary na ten bak: Acerbis?, gdzie kupiłeś, w takim stanie czy przerabiałeś? jaka pojemność, koszt ? gdzie kupiłeś?

Mój czarny XT-ek jest z 2001 r. i taki bak super by się prezentował na nim. Poza tym brak obaw o połamanie owiewek baku w serii.
ODPOWIEDZ