Trójmiasto

Fotorelacje z podróży małych i dużych.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
mlody
Po kostki w błocie
Posty: 351
Rejestracja: 10 paź 2013, 11:13
Motocykl: XT600K 3TB '91
Lokalizacja: Gdańsk

Trójmiasto

Post autor: mlody »

Siema,
jest tu ktoś z Gdańska, albo okolic chętny żeby pokazać mi jakieś ciekawe szutry na pomorzu? Jeździłem trochę sam, ale za wiele offu nie znalazłem.
Można by zorganizować jakiś wypadzik wkoło komina na np. sobotę.
Byłby ktoś chętny polatać? Póki co mam opony raczej na asfalt/ lekki szuter, ale jak coś się znajdzie ciekawego do polatania, to na następny raz założę kostki:)
adrodax
Czyścioch
Posty: 12
Rejestracja: 13 maja 2015, 14:02
Motocykl: xt600 xt350

Re: Trójmiasto

Post autor: adrodax »

Jestem z okolic kartuz, mógłbym tobie pokazać trochę szutrów w moich stronach, ale nie wiem jak z czasem, bo jak mam chwilkę to wsiadam na moto i latam.
Świetne lasy są jak lecisz z wejherowa w stronę mirachowa/miechucina. Dalej też w borach tucholskich masz fajnie.
Pod żukowem/kolbudami kiedyś też jeszcze latałem.
Awatar użytkownika
mlody
Po kostki w błocie
Posty: 351
Rejestracja: 10 paź 2013, 11:13
Motocykl: XT600K 3TB '91
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Trójmiasto

Post autor: mlody »

Póki co za wiele nie zwiedziliem. Krecilem się w okolicach otomina, banina, pomlewa, zukowa, przywidza. Ogólnie w tamte strony uderzałem.
Jakbyś się w któryś weekend gdzieś wybierał to wal na priv. Podjadę gdzieś do Ciebie i zrobimy jakąś traske. Myślałem coś w ten weekend polatac, ale póki co to pogoda za oknem nie zachęca i w sobotę pewnie będzie tak samo:/
Awatar użytkownika
Kula
Po ośki w błocie
Posty: 623
Rejestracja: 25 sty 2010, 19:11
Motocykl: XR 400R
Lokalizacja: Sadłuki

Re: Trójmiasto

Post autor: Kula »

Pogoda do latania jest zajebiaszcza.

Jestem w sumie z pomorza ale do Gdańska mam jakieś 90 km.
Motorynka -> Simson S51 -> Suzuki Dr 125 SE -> Honda Varadero 125 -> Pełnoletnia Yamaha XT 600 -> XR 400R
adrodax
Czyścioch
Posty: 12
Rejestracja: 13 maja 2015, 14:02
Motocykl: xt600 xt350

Re: Trójmiasto

Post autor: adrodax »

Dokładnie, nawet skorzystałem i wczoraj polatałem xtką pierwszy raz po remoncie.
Awatar użytkownika
mlody
Po kostki w błocie
Posty: 351
Rejestracja: 10 paź 2013, 11:13
Motocykl: XT600K 3TB '91
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Trójmiasto

Post autor: mlody »

Wczoraj wieczorem cały czas padało. Teraz w sumie jest OK, także jakby w sobotę tak było to jestem chętny na jazdę.
Kondek
Czyścioch
Posty: 5
Rejestracja: 22 sty 2015, 20:42
Motocykl: Yamaha XT 600 43F

Re: Trójmiasto

Post autor: Kondek »

Siemanko, chętnie się w któryś week podepnę, z Pruszcza jestem, także wszystko całkiem blisko ;) Może coś w przyszły weekend się ogarnie ;)
ODPOWIEDZ