Tenere 3AJ :)

Pokaż innym swój motocykl!
ferdek
Czyścioch
Posty: 8
Rejestracja: 09 mar 2015, 18:57
Motocykl: Tenere 3AJ

Tenere 3AJ :)

Post autor: ferdek »

No to i ja się pochwalę :)
Mój świeży nabytek, zdjęcia z majówki na Podlasiu.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Awatar użytkownika
terenowiecc
Administrator
Posty: 1734
Rejestracja: 24 gru 2009, 10:19
Motocykl: LC4
Lokalizacja: LCH

Re: Tenere 3AJ :)

Post autor: terenowiecc »

Ładna Ténéré !
Kufer wywal bo w jeździe po dziurach się nie sprawdza i prędzej czy później zgubisz go :bananasaluta:

Białe malowanie najładniejsze :browar:
Myszak

Re: Tenere 3AJ :)

Post autor: Myszak »

Który rocznik?
slobodan
Lubiący błoto
Posty: 44
Rejestracja: 18 sie 2013, 18:57
Motocykl: XT 600E 3TB 99r

Re: Tenere 3AJ :)

Post autor: slobodan »

Zależy jeszcze jaki duży i jak wytrzymały. Na XTeku ma coś takiego:
Obrazek

Pojemność 18l, nie za dużo i nie za mało - w codziennym użytkowaniu sprawdza się w 100%. Nie wystaje szeroko poza obrys motocykla więc szanse zaczepienia nim przy wywrotce są małe. Skrzynka jest na tyle solidnie wykonana, że nawet gdyby doszło do uderzenia w kufer to bardziej bałbym się o pogięty bagażnik niż o pęknięty kufer. Zaletą kufra w porównaniu do wszelkich toreb motocyklowych jest lepsze zabezpieczenie antykradzieżowe (możemy zamknąć go na kłódkę i nikt nam nie zwinie zawartości kufra - o ile jest solidnie zamontowany do bagażnika).
ferdek
Czyścioch
Posty: 8
Rejestracja: 09 mar 2015, 18:57
Motocykl: Tenere 3AJ

Re: Tenere 3AJ :)

Post autor: ferdek »

Kufer założyłem tylko na majówkowy wypad, już odpadł hehe :) ale nie poszło mocowanie kufra, tylko bagażnik szlag trafił. Już pospawany, ale na dłuższe wycieczki będa stelaże i sakwy rowerowe crosso, na bagażniku może torba louisa, ale myślę, że w sakwy się zmieszczę ze wszystkim.
Zmyler
Lubiący błoto
Posty: 67
Rejestracja: 25 kwie 2014, 14:49
Motocykl: LC4620SC+EXC525+GSF1200
Lokalizacja: Lublin

Re: Tenere 3AJ :)

Post autor: Zmyler »

Gdzie taką ładną znalazłeś ? sprowadzona czy odremontowana ???
yarecki
Czyścioch
Posty: 8
Rejestracja: 12 maja 2014, 18:20

Re: Tenere 3AJ :)

Post autor: yarecki »

Hej . Te okolice na fotkach jakieś znajome... Siemiony / Koryciny ???
mazi
Administrator
Posty: 1006
Rejestracja: 24 gru 2009, 11:58
Lokalizacja: LU

Re: Tenere 3AJ :)

Post autor: mazi »

slobodan pisze:Zależy jeszcze jaki duży i jak wytrzymały. Na XTeku ma coś takiego:
Obrazek

Pojemność 18l, nie za dużo i nie za mało - w codziennym użytkowaniu sprawdza się w 100%. Nie wystaje szeroko poza obrys motocykla więc szanse zaczepienia nim przy wywrotce są małe. Skrzynka jest na tyle solidnie wykonana, że nawet gdyby doszło do uderzenia w kufer to bardziej bałbym się o pogięty bagażnik niż o pęknięty kufer. Zaletą kufra w porównaniu do wszelkich toreb motocyklowych jest lepsze zabezpieczenie antykradzieżowe (możemy zamknąć go na kłódkę i nikt nam nie zwinie zawartości kufra - o ile jest solidnie zamontowany do bagażnika).

Fajnie wygląda, ale jak zobaczyłem cenę to totalnie bez sensu na nasze zastosowania:
http://teleskopy.pl/product_info.php?cP ... %B3nieniem
---
Pozdrawiam
mazi
Awatar użytkownika
ArturS
Prawdziwy Endurzysta
Posty: 2258
Rejestracja: 09 lis 2011, 07:24
Motocykl: XT600Z Tenere 3AJ, Husqvarna TE610ie
Lokalizacja: Łaziska Górne
Kontakt:

Re: Tenere 3AJ :)

Post autor: ArturS »

Bagażnik 3AJ nadaje się do wożenia co najwyżej butelki z wodą. Trzeba to cholerstwo dobrze wzmocnić, bo inaczej szybko się łamie :facepalm:
slobodan
Lubiący błoto
Posty: 44
Rejestracja: 18 sie 2013, 18:57
Motocykl: XT 600E 3TB 99r

Re: Tenere 3AJ :)

Post autor: slobodan »

Udało mi się taką dorwać (z innego źródła) za 300zł. Ale fakt, że bagażnik musi być naprawdę mocny bo sam pusty kufer waży prawie 3kg.
ODPOWIEDZ