Chorwacja lub Rumunia trasa objazdowa

Relacjonowanie wypraw a także planowanie nowych i szukanie kompanów.
ODPOWIEDZ
gagasi
Lubiący błoto
Posty: 31
Rejestracja: 26 lut 2010, 09:57

Chorwacja lub Rumunia trasa objazdowa

Post autor: gagasi »

Witam

Czy miałby ktoś ochotę pojechać na 10 dni do Chorwacji lub Rumuni wyjazd albo poczatek lipca albo poczatek sierpnia ?
Przy czym nie byłby to off :) wycieczka jedynie objazdowo-turystyczna ze zwiedzaniem itp. Chorwacja do samego Dubrownika.
Rumunia to celem jest m.in trasa transfogarska i trasa transalpina (67C)

Ja chce pojechac na starej poczciwej Xt600 2KF ze swoja kobieta. jak ktoś by miał podobne plany w podobnym lub tym kierunku to proszę pisać
Awatar użytkownika
kozioł
Czyścioch
Posty: 6
Rejestracja: 02 cze 2010, 17:38

Re: Chorwacja lub Rumunia trasa objazdowa

Post autor: kozioł »

Jaki koszt przewidujesz?
gagasi
Lubiący błoto
Posty: 31
Rejestracja: 26 lut 2010, 09:57

Re: Chorwacja lub Rumunia trasa objazdowa

Post autor: gagasi »

Myślę, że wyjazd bedzie jednak do chorwacji - i wyjazd 31. lipiec - powrót 8-9 sierpnia droga powrotna jeszcze sie zobaczy ale mozliwe ze przez bośnie i hercegowinę - dokładnie jeszcze wszystkiego nie zaplanowałem. ale zostało 2 m-ce wiec z czasem mysle ze beda sie plany rozwijały.

Najpierw planuje w 1dzien ok 600 km ode mnie dojechac nad balaton na węgrzech tam 1 nocleg ( jak nie dam rady tyle w jeden dzien to troche wczesniej bedzie nocleg ale z mojego skromnego dosw wiem ze 450-500 km w dzien powinienem na swojej xt zrobic bez problemu ( chyba ze z przyczyn technicznych bedzie to niemozliwe :) tfu.. odpukac ) nastepny nocleg to nad wodospadami (plitvice) jednioczesnie je zwiedzajac i kierujac sie pozniej z dnia na dzien zwiedzajac itp na połodnie do dubrovnika.

KOszt mysle ze na osobe 1600-2000 zł ( mysle ze w tym spanie pod namiotem - gdzie bedzie taniej - nie zamierzam szaleć- i też zbytnio oszczedzac - w tym sensie ze jak bedzie jakis wstep to trzeba zapłacic i juz a nie marudzic ze szkoda mi - nie jade tam byle sie przewiezc ( bo nie mam na tyle kasy aby pojechac i wrocic ot tak sobie) ale chce zwiedzic kraj/kraje - zabytki wykapac sie w morzu, posiedziec wieczorem przy piwku, itp.) planuje max 9-10 dni na tyle czasu bede sobie mogł tylko pozwolic ja i moja kobieta. ( tak prawdopodobnie bedziemy mieli urlopy)
ODPOWIEDZ