TT 350

Pokaż innym swój motocykl!
Awatar użytkownika
Gacek
Prawdziwy Endurzysta
Posty: 4299
Rejestracja: 02 paź 2010, 17:12
Motocykl: Yamha xt 600 3tb 1994
Lokalizacja: SB

Re: TT 350

Post autor: Gacek »

I te magiczne 6 biegów 8-) szkoda ze tego tak mało puszczali na europejski rynek .
Jeżeli można pomarudzić :? przy jakim przebiegu robiłeś głowice ? w jakim stanie były prowadnice zaworów ew tzw popychacze "szklanki " ?
אני לא צריך אמונה עיוורת,
אני לא צריך עזרה קומית,
אני לא צריך להסתכל על הפצעים,
אני לא צריך את ישוע המשיח סופרסטאר,
אני לא צריך טלוויזיה ביום ראשון,
אתה יכול להיות בטוח, אני לא צריך דת.
TeTe199
Lubiący błoto
Posty: 72
Rejestracja: 22 wrz 2015, 21:43
Motocykl: tt6
Lokalizacja: Zachod

Re: TT 350

Post autor: TeTe199 »

Powiedz ile pali na godzine przy kulaniu po lasach i łąkach ?
quiki
Czyścioch
Posty: 18
Rejestracja: 18 sie 2012, 09:09
Motocykl: TT 350;Triumph Tiger 800

Re: TT 350

Post autor: quiki »

Gacek pisze:I te magiczne 6 biegów 8-) szkoda ze tego tak mało puszczali na europejski rynek .
Jeżeli można pomarudzić :? przy jakim przebiegu robiłeś głowice ? w jakim stanie były prowadnice zaworów ew tzw popychacze "szklanki " ?
Zgadza się bardzo mało tego jest w Europie, we Włoszech troche tego jezdzi.http://www.subito.it/annunci-italia/ven ... aha+tt+350. Szkoda że w tamtych czasach Yamaha nie doceniła tego modelu.
Przy jakim przebiegu robiłem głowice? Wiesz jak to jest z używanymi sprzętami, nigdy nie wiesz ile tak naprawdę jest nakulane. W głowicy miałem zatarte wałki, które wymieniłem na używane w całkiem niezłym stanie. Głowicę zawiozłem do naprawy i poz za ogólnym stwierdzeniem że jest w całkiem dobrym stanie nic więcej nie usłyszałem. Dwa zawory były wymienione na nowe. Po remoncie zrobione coś koło 1000 i wszystko ok, po kilkudziesięciu km sprawdziłem zawory i wymieniłem dwie płytki. Wszystko ładnie śmiga. To był mój pierwszy remont i nawet się zdziwiłem że po złożeniu do kupy wszystko działa hehe.

Jeśli chodzi o spalanie to na zbiorniku robię ponad 200km (9,5l) spalanie ok 4- 4,5 l/100 km
Awatar użytkownika
Gacek
Prawdziwy Endurzysta
Posty: 4299
Rejestracja: 02 paź 2010, 17:12
Motocykl: Yamha xt 600 3tb 1994
Lokalizacja: SB

Re: TT 350

Post autor: Gacek »

Dzięki za odpowiedz ;) - ja w swoim czasie ostro popłynąłem na DOHC w głowicy yamaha - fakt ze nie było to starsze tt tylko yz- f jednak koszty naprawy głowicy to finansowy pogrom :facepalm: nic się jakby nie da z tym zrobić skutecznie po za nowymi podzespołami z ASO :cry: .Mocno wiec mnie zaciekawił z poziomu własnej przerobionej na 4 literach perspektywy twój temat - niech ci to hula do bólu ;) może jest tak ze czym człowiek mniej wie tym lepiej jednak osobiście chcę wieżyc ze u ciebie wszystko będzie ok 8-) .
אני לא צריך אמונה עיוורת,
אני לא צריך עזרה קומית,
אני לא צריך להסתכל על הפצעים,
אני לא צריך את ישוע המשיח סופרסטאר,
אני לא צריך טלוויזיה ביום ראשון,
אתה יכול להיות בטוח, אני לא צריך דת.
ODPOWIEDZ