MRU

Relacjonowanie wypraw a także planowanie nowych i szukanie kompanów.
ODPOWIEDZ
Mad Max
Po kostki w błocie
Posty: 128
Rejestracja: 17 sty 2012, 20:15
Motocykl: DR650SE
Lokalizacja: Toruń

MRU

Post autor: Mad Max »

kolejna z propozycji wekendowych wypadow jest Miedzyrzecki rejon umocnien,wypad polecany dla pasjonatow budowli obronnych i nie tylko https://picasaweb.google.com/sebulec/MRU#
DR800
Awatar użytkownika
Pawlo
Moderator
Posty: 2496
Rejestracja: 01 paź 2010, 19:29
Motocykl: Było TT600S
Jest KTM 690 Duke & 1290
Lokalizacja: Wrocław

Re: MRU

Post autor: Pawlo »

Nie na moto, ale byłem. Podziemia warte zobaczenia, na samym dole dosyć zimno ;)
Obrazek
gwardia
Po kostki w błocie
Posty: 244
Rejestracja: 01 wrz 2011, 14:44
Motocykl: nie mam motocykla...
Lokalizacja: Murowana Goślina

Re: MRU

Post autor: gwardia »

Chętnie bym tam pojechał, w zeszłym roku kumple się przejechali, ale mnie niestety ta przyjemność ominęła.
Awatar użytkownika
bartxt
Po kostki w błocie
Posty: 116
Rejestracja: 17 maja 2010, 10:08
Lokalizacja: Poznań

Re: MRU

Post autor: bartxt »

O Fajnie

Wreszcie ktoś inny. ;)

Temat dołów w klimacie Enduro próbuję zorganizować już nie jeden raz. Zawsze coś nie wypala.
Byłem juz tam od nastolatka kilka jak nie kilkanascie razy. Sęk w tym że z roku na rok jest coraz gorzej (mam namyśli te pseudo organizację które wiecej krzyczą niż dobrego robią ).Cały czas na doły chodziłem z bunkrowcami na dziko (Tylko wtedy można odczuc prawdziwe piękno i uroki MRU) jak jeszcze miałem honkera to zjezdzilismy tam masę ciekawych miejsc.Dzis z dala staram sie omoijać nastawione na komercję niektóre obikty fortyfikacji MRU.To jest dobre dla turystów w mokasynach.
Jest w planie zorganizowanie wspóolnego wyjazdu na doly z ludzmi w klimacie 4x4 i Enduro.Problem tkwi w tym że od jakiegos czasu ci życzliwi pozamykali wszystkie znane nam wejscia do obiektów. :twisted: Ale spokojna glowa .wśród miejscowych zawsze znajdziesie jakis ktoś co cos wie.
Myslę ze wtym temacie może wykazac sie nasz forumowy kolega 'ogór.' Rejon jest mu dobrze znany i mozemy razem cos wspólnie zaplanować
Panowie ...
powiem tyle ; jest to temat warty uwagi

pozdrawiam ;)
Yamaha XT600 3TB/91r
Rear: MITAS stoneking cross (kocha)
Front: METZELER karoo 2 (kocha)
Mad Max
Po kostki w błocie
Posty: 128
Rejestracja: 17 sty 2012, 20:15
Motocykl: DR650SE
Lokalizacja: Toruń

Re: MRU

Post autor: Mad Max »

no niestety tak sie dzieje zzwiekszosciaciekawych miejsc na swiecie :( i coraz trudniej o dzikie miejsca,na mru bylem 1 raz z 20 lat temu i za kazdym razem coraz mniej mozliwosci,to samo bylo z bornym sulinowem,za 1 razem jeden blok do polowy zaludniony i jeden domek a cale miasto jak po wojnie opuszczne-byl wtedy klimat,pozniej w polowie zamieszkale a jak blem 2 lata temu to miasto niczym nie odbiega od kazdeko innego.w tym roku jade na rumunie bo z roku na rok tez traci swoje urocze szutry i robi sie turystyczna pod autka
DR800
Awatar użytkownika
RedGothic
Po kostki w błocie
Posty: 196
Rejestracja: 23 sie 2010, 19:47
Motocykl: YAMAHA XT 600 Z TENERE ^_^

Re: MRU

Post autor: RedGothic »

http://www.youtube.com/watch?v=vU2NJr82-F4 a to taka ciekawostka tajna baza rakiet atomowych koło Bornego i Kłomina . Jak znajde film to dam z wyprawy z własnie kłomina mista duchów które jest niszczone w skutek odzyskiwnia surowca z opuszczonych bloków... żeby było ciekawie ja jestem na tym filmie z moja ekipa do zadań specjalnych
Było: Motorynka , Komar1973 , WSK 3 , SHL M11 , Yamaha TT600 4GV BELGARDA...
Lepiej umrzeć stojąc niż żyć na kolanach...
Jazda na motorze to najlepsza rzecz jaką można robić w ubranich...
Awatar użytkownika
RedGothic
Po kostki w błocie
Posty: 196
Rejestracja: 23 sie 2010, 19:47
Motocykl: YAMAHA XT 600 Z TENERE ^_^

Re: MRU

Post autor: RedGothic »

a zapomniałem wart zobaczenia jest tez poligon wojskowy z piaska na których najpier byli szkoleni żołnierze afrika korps a puzniej ruscy. zały ten rejon należał do białej plamy na mapie enklawy wojskowych najpier niemieckich puzniej rozyjskich...............

Ah przezwas przypomiał mi sie ten wypad i związane z nim przygody he he he
Jak bedziecie chcieli to mam dużo zdjęc z tego wypadu
Było: Motorynka , Komar1973 , WSK 3 , SHL M11 , Yamaha TT600 4GV BELGARDA...
Lepiej umrzeć stojąc niż żyć na kolanach...
Jazda na motorze to najlepsza rzecz jaką można robić w ubranich...
Mad Max
Po kostki w błocie
Posty: 128
Rejestracja: 17 sty 2012, 20:15
Motocykl: DR650SE
Lokalizacja: Toruń

Re: MRU

Post autor: Mad Max »

no teraz to tylko klomino i ta baza jest ciekawa do ogladniecia a kiedys cale borne jak klomino wygladalo,w 2010 z ludzmi forum dr bylismy w klominie i i bazie rakietowej,a co do poligonu to fajny jest u nas w toruniu.chlopaki do dakaru cwiczyli u nas i na bledowskiej ;)
DR800
ODPOWIEDZ