Kopka

Forum dotyczące problemów technicznych związanych z jednostką napędową i układem zasilania w TT
gwardia
Po kostki w błocie
Posty: 244
Rejestracja: 01 wrz 2011, 14:44
Motocykl: nie mam motocykla...
Lokalizacja: Murowana Goślina

Re: Kopka

Post autor: gwardia »

U mnie w TTR też kopka lekko chodzi, a czasami jak nie odpuszczę do samej góry kopki to przy próbie kolejnego kopnięcia jakbym na kamieniu stanął.
vertus72
Po kostki w błocie
Posty: 173
Rejestracja: 08 lut 2012, 17:44
Motocykl: Yamaha TT600R '98
Lokalizacja: Łódź

Re: Kopka

Post autor: vertus72 »

Na lince dekompresora przy pokrywie zaworów powinieneś mieć hmmmmmm :roll: takie coś jak jest przy linkach hamulcowych przy towerze, śruba w nakrętce
U mnie niestety nic takiego nie ma, linka dochodzi do takiej blaszki i jest zakończona jak linka sprzęgła przy silniku, czy jest możliwe by nie było regulacji wcale?? czy moja linka jest jakaś dorabiana??
Awatar użytkownika
Pawlo
Moderator
Posty: 2494
Rejestracja: 01 paź 2010, 19:29
Motocykl: Było TT600S
Jest KTM 690 Duke & 1290
Lokalizacja: Wrocław

Re: Kopka

Post autor: Pawlo »

U mnie jest coś takiego:

Obrazek
Obrazek
vertus72
Po kostki w błocie
Posty: 173
Rejestracja: 08 lut 2012, 17:44
Motocykl: Yamaha TT600R '98
Lokalizacja: Łódź

Re: Kopka

Post autor: vertus72 »

Zrobię zdjęcie u siebie i porównasz, u mnie jest zupełnie inaczej, ciekawe czy to u mnie to jakaś sztukówka.
qpa
Po ośki w błocie
Posty: 888
Rejestracja: 12 lis 2010, 18:31

Re: Kopka

Post autor: qpa »

na środku pancerza nic nie ma?
vertus72
Po kostki w błocie
Posty: 173
Rejestracja: 08 lut 2012, 17:44
Motocykl: Yamaha TT600R '98
Lokalizacja: Łódź

Re: Kopka

Post autor: vertus72 »

Nie mam dziś czasu, ale może jutro zrobię zdjęcia, linka ma pancerz zakończony z obu stron tak samo zarówno przy wyjsciu z mechanizmu kopki, jak i przy dźwigni deko.
vertus72
Po kostki w błocie
Posty: 173
Rejestracja: 08 lut 2012, 17:44
Motocykl: Yamaha TT600R '98
Lokalizacja: Łódź

Re: Kopka

Post autor: vertus72 »

gwardia pisze:U mnie w TTR też kopka lekko chodzi, a czasami jak nie odpuszczę do samej góry kopki to przy próbie kolejnego kopnięcia jakbym na kamieniu stanął.
U mnie własnie jest to samo, tak jak bym na kamieniu stanął, jak ponaciskam udarowo to dalej już normalnie.
vertus72
Po kostki w błocie
Posty: 173
Rejestracja: 08 lut 2012, 17:44
Motocykl: Yamaha TT600R '98
Lokalizacja: Łódź

Re: Kopka

Post autor: vertus72 »

qpa pisze:na środku pancerza nic nie ma?
Dziś spojrzałem i jest tak jak mówisz,tylko wsztstko "ladnie" schowane za regulacja tylnegi amora :shock:
Jutro regulacja kopki.
erni2012
Lubiący błoto
Posty: 95
Rejestracja: 06 kwie 2011, 18:04
Motocykl: ttr 600

Re: Kopka

Post autor: erni2012 »

mam ten sam problem, kopniak jest na początku bardzo twardy potem jak mi się uda go przełamać wtedy kopniak czesto zostaje w poziomie i nie odbija do góry. Motocykl jest bardzo Ciężko odpalić myślałem że jest to normalne , ale skoro u niektórych chodzi ona lekko i nie trzeba przy odpalaniu używać siły to coś wiec jest nie tak . U mnie regulacja linki jest na środku linki , ale jeszcze tam nie grzebałem bo boje się ze coś uszkodze :D
vertus72
Po kostki w błocie
Posty: 173
Rejestracja: 08 lut 2012, 17:44
Motocykl: Yamaha TT600R '98
Lokalizacja: Łódź

Re: Kopka

Post autor: vertus72 »

Nie ma się kolego czego bać,bo tu nie ma czego zepsuć -u mnie po regulacji kopka mieciutka,chodzi lekko i nic się nie zacina.Też mam regulację na środku linki trzeba było sporo rozkręcić dzialaj bo szkoda nerwów.
ODPOWIEDZ