XT 600

Pokaż innym swój motocykl!
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Kula
Po ośki w błocie
Posty: 623
Rejestracja: 25 sty 2010, 19:11
Motocykl: XR 400R
Lokalizacja: Sadłuki

Re: XT 600

Post autor: Kula »

dziś założyłem nowe kapcie do tłuka,przesmarowałem zawieszenie tył, wymieniłem filtr powietrza, założyłem nowe lusterka i przy zakładaniu zauważyłem, że na zbironiku paliwa mam jakieś mocowanie, od czego to może być?

Obrazek


Obrazek
Motorynka -> Simson S51 -> Suzuki Dr 125 SE -> Honda Varadero 125 -> Pełnoletnia Yamaha XT 600 -> XR 400R
Awatar użytkownika
ogur69
Po kostki w błocie
Posty: 298
Rejestracja: 21 sty 2010, 21:40
Lokalizacja: witnica

Re: XT 600

Post autor: ogur69 »

te mocowania na zbiorniku są do plastikowej kratki co zakrywa dostęp do bagnetu sam mam ją zdjętą gdyby była u ciebie założona mógłbyś niewiedzieć gdzie jest bagnet jutro postaram się zrobić foty jak to wygląda
ludzie dzielą się na czystych i szczęśliwych
Awatar użytkownika
Kula
Po ośki w błocie
Posty: 623
Rejestracja: 25 sty 2010, 19:11
Motocykl: XR 400R
Lokalizacja: Sadłuki

Re: XT 600

Post autor: Kula »

ok dzięki ;)
Motorynka -> Simson S51 -> Suzuki Dr 125 SE -> Honda Varadero 125 -> Pełnoletnia Yamaha XT 600 -> XR 400R
Awatar użytkownika
Kula
Po ośki w błocie
Posty: 623
Rejestracja: 25 sty 2010, 19:11
Motocykl: XR 400R
Lokalizacja: Sadłuki

Re: XT 600

Post autor: Kula »

miałem napisać spostrzeżenia co do opon, a więc tak:
na asfalcie opony nie dają powodów do zmartwienia, dobrze trzymają, jedynie raz miałem przypadek, gdy jak padał deszcz i ruszałem z pod świateł to dupę mi zarzuciło na pasach, no ale pasy są śliskie więc nie ma co się tym przejmować. co prawda mam jeszcze trochę stracha aby się mocno składać w zakręty bo w podświadomości ciągle mi siedzi, że to są jednak kostki ;)
w terenie oponki też dają radę, chodź gdy jeździłem w błocie i wjeżdżałem na suche pole to momentalnie się zaklejały i trzeba było troszkę pojeździć aby wychlapać ten syf z kostek, ale ogólnie to naprawdę dają radę, na szutrach czy piasku dobrze się jedzie, wiadomo do typowych crossówek im daleko, ale do lajtowego jeżdżenia wystarczą.
jestem tylko ciekaw ile wytrzymają, nie wiem jak sprawują się podobne opony mitasa czy innych znanych firm, ale myślę, że dużej różnicy chyba nie ma, także mogę polecić ;)
Motorynka -> Simson S51 -> Suzuki Dr 125 SE -> Honda Varadero 125 -> Pełnoletnia Yamaha XT 600 -> XR 400R
Awatar użytkownika
Kula
Po ośki w błocie
Posty: 623
Rejestracja: 25 sty 2010, 19:11
Motocykl: XR 400R
Lokalizacja: Sadłuki

Re: XT 600

Post autor: Kula »

wczoraj porobione zdjęcia ;)

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Motorynka -> Simson S51 -> Suzuki Dr 125 SE -> Honda Varadero 125 -> Pełnoletnia Yamaha XT 600 -> XR 400R
Awatar użytkownika
terenowiecc
Administrator
Posty: 1734
Rejestracja: 24 gru 2009, 10:19
Motocykl: LC4
Lokalizacja: LCH

Re: XT 600

Post autor: terenowiecc »

Ładne XT, ale takie jakieś...czyste :twisted:
Co to za baniak masz, LS2?
Awatar użytkownika
Kula
Po ośki w błocie
Posty: 623
Rejestracja: 25 sty 2010, 19:11
Motocykl: XR 400R
Lokalizacja: Sadłuki

Re: XT 600

Post autor: Kula »

ano czyste bo u mnie nie ma tak za bardzo bagien i podmokłych terenów, poi drugie w "czystych" ciuchach jeździłem.
garnek to Xenzo, ale właśnie w przyszłości niedalekiej planuje kupić LS2 z szybko :mrgreen:
Motorynka -> Simson S51 -> Suzuki Dr 125 SE -> Honda Varadero 125 -> Pełnoletnia Yamaha XT 600 -> XR 400R
Awatar użytkownika
Kula
Po ośki w błocie
Posty: 623
Rejestracja: 25 sty 2010, 19:11
Motocykl: XR 400R
Lokalizacja: Sadłuki

Re: XT 600

Post autor: Kula »

Xt-ek dostał oliwiarkę opatentowaną przez Ogura, zbiorniczek fajnie udało mi się zamontować, jest nie widoczny pod lewym boczkiem, tylko wkur... mnie te plastikowe gówniane zaworki, muszę kupić coś mocniejszego bo dziś już 2 rozwaliłem, a jak bym nie rakręcił tego to i tak olej jakimś cudem delikatnie, bo delikatnie ale jednak się sączy :evil:


Obrazek

ch wie czemu zdjęcie się przekręciło
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

moto dostała również kufer kappy

Obrazek

Obrazek

Obrazek

kufer montował znajomy mechanik jak ja się rehabilitowałem
Motorynka -> Simson S51 -> Suzuki Dr 125 SE -> Honda Varadero 125 -> Pełnoletnia Yamaha XT 600 -> XR 400R
Awatar użytkownika
terenowiecc
Administrator
Posty: 1734
Rejestracja: 24 gru 2009, 10:19
Motocykl: LC4
Lokalizacja: LCH

Re: XT 600

Post autor: terenowiecc »

Kula pisze: moto dostała również kufer kappy
Żeby było co urwać w terenie :twisted:

Ogur powinien zastrzec swój projekt prawami autorskimi :) Z czego ta bańka na olej?
Awatar użytkownika
Kula
Po ośki w błocie
Posty: 623
Rejestracja: 25 sty 2010, 19:11
Motocykl: XR 400R
Lokalizacja: Sadłuki

Re: XT 600

Post autor: Kula »

kufer można beż problemu odczepić, gdyż jest na płycie montażowej, wystarczy przekręcić kluczykiem ,nacisnąć przycisk i zdjąć :mrgreen:
zbiornik jest od kwasu do akumulatora ;)

ogarnąłem ten zaworek w końcu, końcówkę którą się wkręca, obkleiłem delikatnie teflonową taśmą i jest jak na razie git, dodatkowo, założyłem na niego trytytkę co go wzmacnia i chroni przed pęknięciem 8-)
Motorynka -> Simson S51 -> Suzuki Dr 125 SE -> Honda Varadero 125 -> Pełnoletnia Yamaha XT 600 -> XR 400R
ODPOWIEDZ