TT800ccm

Pokaż innym swój motocykl!
Awatar użytkownika
Gacek
Prawdziwy Endurzysta
Posty: 4299
Rejestracja: 02 paź 2010, 17:12
Motocykl: Yamha xt 600 3tb 1994
Lokalizacja: SB

Re: TT800ccm

Post autor: Gacek »

A po co to chcesz malować ?- będzie lepsze chłodzenie :lol: .
Chwilowy wygląd jest mało istotny po pierwszej glebie będzie wyglądał jak sfatygowany grat - zwierzęta w lesie mają to w 4 literach jak to wygląda :P a te chodzące po ulicach wolą chłopaków w BMW :lol: .
Moim zdaniem to naj bardziej praktyczny konsensus żadna dziura w karterze nie popsuje ci na dłużej humoru a jak bedziesz chciał błysnąć to szmatka pasta i będziesz widział jaką bieliznę noszą dziewczyny przechodzące w mini obok twojej bryki :biggrin: .
Ostatnio zmieniony 19 mar 2013, 21:48 przez Gacek, łącznie zmieniany 1 raz.
אני לא צריך אמונה עיוורת,
אני לא צריך עזרה קומית,
אני לא צריך להסתכל על הפצעים,
אני לא צריך את ישוע המשיח סופרסטאר,
אני לא צריך טלוויזיה ביום ראשון,
אתה יכול להיות בטוח, אני לא צריך דת.
Awatar użytkownika
Pawlo
Moderator
Posty: 2499
Rejestracja: 01 paź 2010, 19:29
Motocykl: Było TT600S
Jest KTM 690 Duke & 1290
Lokalizacja: Wrocław

Re: TT800ccm

Post autor: Pawlo »

Gacek pisze:po pierwszej glebie będzie wyglądał jak sfatygowany grat - zwierzęta w lesie mają to w 4 literach jak to wygląda :P
Gacek, jak zwykle zakładasz najbardziej optymistyczną opcję, że wszyscy latają non stop między zwierzyną w lesie, wywracając się przy tym co 200 metrów i to najlepiej w nocy, żeby nikt nie widział jak brzydka jest nasza padaka :lol:
:browar:
Obrazek
Awatar użytkownika
motoser
Lubiący błoto
Posty: 48
Rejestracja: 02 mar 2013, 16:25

Re: TT800ccm

Post autor: motoser »

gdybym zostawił bez lakieru to nie doczyścił bym chyba nigdy dokładnie:) nie dość ,ze oczywiscie silnik lakierowany to jeszcze całe moto spryskane "plakiem" przed kazdym wyjazdem w teren( zdecydowanie łatwiej wyczyścic moto z błota czy innych kałów:) Po ostatnim "zjeździe" z nasypu kolejowego silnik nie ucierpiał:) reszta tak hehehhe. ojjjj juz coraz mniej "tych" BMW :)

nie ma co, zwierzyna jest(nigdy jeszcze nie trafiona prócz kilku psów) ale nie będę przecież moto szykował na starcie z np.dzikiem(to chyba jakiś sztucer trzeba wozić:))

no halo!! to moja pierwsza dziura w karterze w tym moto:P
Awatar użytkownika
Gacek
Prawdziwy Endurzysta
Posty: 4299
Rejestracja: 02 paź 2010, 17:12
Motocykl: Yamha xt 600 3tb 1994
Lokalizacja: SB

Re: TT800ccm

Post autor: Gacek »

Każdy chyba musi przerobić na swojej skórze pewne sprawy :) Ja nigdy więcej nie pomaluję tego silnika :geek: .
I powiem ze dla mnie to taki najpraktyczniejszy konsensus miedzy estetyką a używaniem http://imageshack.us/photo/my-images/10 ... 19716.jpg/ Naprawdę polecam wszystkim oprócz ludzi lubiących oglądać swoje facjaty na każdym elemencie :P
אני לא צריך אמונה עיוורת,
אני לא צריך עזרה קומית,
אני לא צריך להסתכל על הפצעים,
אני לא צריך את ישוע המשיח סופרסטאר,
אני לא צריך טלוויזיה ביום ראשון,
אתה יכול להיות בטוח, אני לא צריך דת.
Awatar użytkownika
motoser
Lubiący błoto
Posty: 48
Rejestracja: 02 mar 2013, 16:25

Re: TT800ccm

Post autor: motoser »

w ostatniej fazie budowy "horneta" mialem wypolerowany caly silnik, po kazdej jezdzie w deszczu pasta polerska i 2h stracone:)
miałem już polakierowane silniki (fabrycznie i przez pana z pieca) w kilku crossowkach i endurakach i szczerze nie wyobrazam sobie nie miec zadnej powloki na alu:)

Gacek co ty tak rzuciles swojego zapieprzaka!! ?? :P
Awatar użytkownika
Gacek
Prawdziwy Endurzysta
Posty: 4299
Rejestracja: 02 paź 2010, 17:12
Motocykl: Yamha xt 600 3tb 1994
Lokalizacja: SB

Re: TT800ccm

Post autor: Gacek »

Leży bo szczeliłem fotkę jak zmieniałem oliwę :) .
Każdy ma inne preferencje - gusta ,panuje tu wolna dyskusja przedstawiłem swoje zdanie :roll: .
אני לא צריך אמונה עיוורת,
אני לא צריך עזרה קומית,
אני לא צריך להסתכל על הפצעים,
אני לא צריך את ישוע המשיח סופרסטאר,
אני לא צריך טלוויזיה ביום ראשון,
אתה יכול להיות בטוח, אני לא צריך דת.
ralf
Po kostki w błocie
Posty: 145
Rejestracja: 27 gru 2010, 11:02
Motocykl: wr 500 ttr 600 exc 520

Re: TT800ccm

Post autor: ralf »

jak tam prace nad moto???
ODPOWIEDZ