Kto ma 1VJ? Potrzebne wymiary naklejek

Wszystko o tym motocyklu.
Awatar użytkownika
terenowiecc
Administrator
Posty: 1734
Rejestracja: 24 gru 2009, 10:19
Motocykl: LC4
Lokalizacja: LCH

Re: Kto ma 1VJ? Potrzebne wymiary naklejek

Post autor: terenowiecc »

Z tego co widzę jedyny sensowny pomysł to zrobienie szablonu i odmalowanie wzorów.
I chyba w tym kierunku będę zmierzał. Chyba, że jakieś zupełnie inne malowanie ale Chesterfield jest trudny do zrobienia samemu a nieoryginalne mi się nie podobają.

Zaś co do naklejki z tenere to wrzucić jakiś napis związany z forum - adres lub jakieś zdanie i są lepy forumowe ;)
Awatar użytkownika
Kowal
Lubiący błoto
Posty: 43
Rejestracja: 28 mar 2012, 20:40
Motocykl: XT 600 43F 1986
Lokalizacja: okolice Krakowa

Re: Kto ma 1VJ? Potrzebne wymiary naklejek

Post autor: Kowal »

terenowiecc pisze:Z tego co widzę jedyny sensowny pomysł to zrobienie szablonu i odmalowanie wzorów.
I chyba w tym kierunku będę zmierzał. Chyba, że jakieś zupełnie inne malowanie ale Chesterfield jest trudny do zrobienia samemu a nieoryginalne mi się nie podobają.
A szukałeś naklejek w wersji wektorowej gdzieś po necie, wtedy wystarczy Ci jeden dowolny wymiar i masz całą naklejkę w odpowiednim rozmiarze. Albo możesz znaleźć niewektorowy obraz naklejki i przerobić na wektory i potem tak samo 1 wymiar.

Jeśli miałbyś już zrobiony szablon to może byś go zeskanował dla innych. :)
batagur
Lubiący błoto
Posty: 64
Rejestracja: 29 cze 2011, 09:04
Motocykl: YAMAHA XT 600
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Kto ma 1VJ? Potrzebne wymiary naklejek

Post autor: batagur »

Czy spotkaliście gdzieś naklejki na wahacz pt MONO CROSS? Chyba są najprostrze do wykonania, jednak nie wiem za bardzo komu zlecić ich wykonanie...
Awatar użytkownika
ArturS
Prawdziwy Endurzysta
Posty: 2258
Rejestracja: 09 lis 2011, 07:24
Motocykl: XT600Z Tenere 3AJ, Husqvarna TE610ie
Lokalizacja: Łaziska Górne
Kontakt:

Re: Kto ma 1VJ? Potrzebne wymiary naklejek

Post autor: ArturS »

batagur pisze:Czy spotkaliście gdzieś naklejki na wahacz pt MONO CROSS? Chyba są najprostrze do wykonania, jednak nie wiem za bardzo komu zlecić ich wykonanie...
Na ploterze trzeba wyciąć, wiec mogę zrobić ;)
batagur
Lubiący błoto
Posty: 64
Rejestracja: 29 cze 2011, 09:04
Motocykl: YAMAHA XT 600
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Kto ma 1VJ? Potrzebne wymiary naklejek

Post autor: batagur »

ArturS jaki byłby koszt takiego zestawu na wahacz w postaci 2szt? Chodzi mi o takie jak najcieńsze pod klar lakier... Jeśli trzeba to mam oryginalne.
Awatar użytkownika
Maro
Lubiący błoto
Posty: 59
Rejestracja: 20 lut 2012, 22:57
Motocykl: Yamaha XT600 2KF
Lokalizacja: Goleniów

Re: Kto ma 1VJ? Potrzebne wymiary naklejek

Post autor: Maro »

Jeśli ktoś by wykonywał takie naklejki 'mono cross" to chętnie się przyłącze bo poprzedni właściciel nakleił inne...
Yamaha XT600 2KF
Awatar użytkownika
ArturS
Prawdziwy Endurzysta
Posty: 2258
Rejestracja: 09 lis 2011, 07:24
Motocykl: XT600Z Tenere 3AJ, Husqvarna TE610ie
Lokalizacja: Łaziska Górne
Kontakt:

Re: Kto ma 1VJ? Potrzebne wymiary naklejek

Post autor: ArturS »

batagur pisze:ArturS jaki byłby koszt takiego zestawu na wahacz w postaci 2szt? Chodzi mi o takie jak najcieńsze pod klar lakier... Jeśli trzeba to mam oryginalne.
Koszt jednostkowy, przy zwykłej folii ekonomicznej to grosze - kilka złociszy. Można ew. pomyśleć nad folią wylewaną 7-letnią, bo ta ekonomiczna pod wpływem temperatury kurczy się i rozciąga, wiec po latach może wyjść niezła kicha. Tak czy inaczej powinno wyjść nie więcej niż 10-15zł w ekstremalnym przypadku.
mazi
Administrator
Posty: 1006
Rejestracja: 24 gru 2009, 11:58
Lokalizacja: LU

Re: Kto ma 1VJ? Potrzebne wymiary naklejek

Post autor: mazi »

ArturS pisze:
batagur pisze:ArturS jaki byłby koszt takiego zestawu na wahacz w postaci 2szt? Chodzi mi o takie jak najcieńsze pod klar lakier... Jeśli trzeba to mam oryginalne.
Koszt jednostkowy, przy zwykłej folii ekonomicznej to grosze - kilka złociszy. Można ew. pomyśleć nad folią wylewaną 7-letnią, bo ta ekonomiczna pod wpływem temperatury kurczy się i rozciąga, wiec po latach może wyjść niezła kicha. Tak czy inaczej powinno wyjść nie więcej niż 10-15zł w ekstremalnym przypadku.
Podjąłbyś się zrobienia tego? Oczywiście dolicz do każdego kompletu kasę dla siebie, za friko robił nie będziesz.
Wtedy można byłoby zrobić dopisywajkę z chętnymi, zebrać kasę i przystąpić do działania :-)

Sądzę, że chętni znaleźliby się.
---
Pozdrawiam
mazi
batagur
Lubiący błoto
Posty: 64
Rejestracja: 29 cze 2011, 09:04
Motocykl: YAMAHA XT 600
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Kto ma 1VJ? Potrzebne wymiary naklejek

Post autor: batagur »

Ja napewno bym kupił komplecik, może być nawet 15zł + zapłata że Ci się chce, chciałoby w sumie :)
ODPOWIEDZ