TT600S

Pokaż innym swój motocykl!
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
-lisio-
Czyścioch
Posty: 15
Rejestracja: 19 lis 2013, 19:00
Motocykl: TT600E 1996
XJ900S 1996
FZS 1000 '02
Lokalizacja: WM

Re: TT600S

Post autor: -lisio- »

Pawlo pisze:Dobrze, że chociaż kolor inny, bo trzecia taka sama TT-ka to by było przegięcie ;) Jakbym wiedział, że gość mi przyśle naklejki z nr bocznym to bym sobie wybrał jakiś inny numer niż "19" :P
Ja nic nie pisałem o numerze bocznym, więc domyślnie pewnie bym miał też "19". Przed chwilką napisałem do gościa o zmianę na "13". W piątek już wysyła, pewnie w poniedziałek będzie.
W życiu ważne są tylko dwie rzeczy: jazda motocyklem i... nie pamiętam co jeszcze
85marcinos
Czyścioch
Posty: 15
Rejestracja: 30 maja 2012, 10:28
Motocykl: tt600e

Re: TT600S

Post autor: 85marcinos »

blacha widze ze nie w lepszym stanie jak moja, od kola popekala ? czy od drgan? mi na cr kiedys w dupe wjechal to moja sie schowala do srodka :D
Awatar użytkownika
Pawlo
Moderator
Posty: 2499
Rejestracja: 01 paź 2010, 19:29
Motocykl: Było TT600S
Jest KTM 690 Duke & 1290
Lokalizacja: Wrocław

Re: TT600S

Post autor: Pawlo »

Widzę, że mój temat umiera, no ale nic się przy moto nie dzieje :D Ale jako, że Fazer jest sprzętem, który przytula się do TT w garage i czasem od święta nim jeżdżę to pochwalę się jaką przeszedł metamorfozę z moim udziałem :) Moto zostało w całości oklejone folią, kleiłem z pomocą taty, lekko nie było, ale efekt jest - ciężko nie zauważyć sprzęta. Fotki przed i po, wszystko co zmieniło kolor jest pokryte folią ;)
Tak było:
Image
Image
A tak jest:
Image
Image
Image
Obrazek
Awatar użytkownika
Adriandos
Lubiący błoto
Posty: 69
Rejestracja: 25 wrz 2013, 19:10
Motocykl: Husqvarna TE 510
Lokalizacja: ZGY Pustkowo
Kontakt:

Re: TT600S

Post autor: Adriandos »

nie będę się rozpisywał....wyszło kozacko
Awatar użytkownika
-lisio-
Czyścioch
Posty: 15
Rejestracja: 19 lis 2013, 19:00
Motocykl: TT600E 1996
XJ900S 1996
FZS 1000 '02
Lokalizacja: WM

Re: TT600S

Post autor: -lisio- »

No to widzę , że Andrew z FuY-a to szanowny rodzic. Bo tam zobaczyłem tego FAZIEGO po raz pierwszy. Sam jak będę zmieniał moto szosowe się za FZS1000 rozejrzę. Może nawet za tym konkretnie :) jak Andrew będzie miał zamiar sprzedać. Jak tak zadbany jak jego XJ-ta którą miał poprzednio to biorę w ciemno :bananaevil:
W życiu ważne są tylko dwie rzeczy: jazda motocyklem i... nie pamiętam co jeszcze
Awatar użytkownika
Pawlo
Moderator
Posty: 2499
Rejestracja: 01 paź 2010, 19:29
Motocykl: Było TT600S
Jest KTM 690 Duke & 1290
Lokalizacja: Wrocław

Re: TT600S

Post autor: Pawlo »

No popatrz jaki ten internet mały :D Nie wiem czy się doczekasz akurat tego Fazera, myślę, że zagościł u nas na długo ;) Aczkolwiek polecam przesiadkę z XJ, jeździłem na tym i na tym, jak dla mnie przepaść, co nie zmienia faktu, że supermoto góruje nad obydwoma jeśli chodzi o moje potrzeby i nie widzę się na moto innego typu :mrgreen:
Obrazek
mazi
Administrator
Posty: 1006
Rejestracja: 24 gru 2009, 11:58
Lokalizacja: LU

Re: TT600S

Post autor: mazi »

Pawlo pisze:No popatrz jaki ten internet mały :D Nie wiem czy się doczekasz akurat tego Fazera, myślę, że zagościł u nas na długo ;) Aczkolwiek polecam przesiadkę z XJ, jeździłem na tym i na tym, jak dla mnie przepaść, co nie zmienia faktu, że supermoto góruje nad obydwoma jeśli chodzi o moje potrzeby i nie widzę się na moto innego typu :mrgreen:

Fajnie wyszedł motorek. Litrem nie jeździłem, kiedyś w Wawie przejechałem się Emcia 600tką. Pamiętam, że Fazer zrobił na mnie w tamtym czasie duże wrażenie.
Być może po części przez to, że była to wczesna wiosna i nie byłem przyzwyczajony po zimie do moto... rwał jak zły, a taki literek z pewnością daje dużo więcej wrażeń :-)
---
Pozdrawiam
mazi
Awatar użytkownika
Gacek
Prawdziwy Endurzysta
Posty: 4299
Rejestracja: 02 paź 2010, 17:12
Motocykl: Yamha xt 600 3tb 1994
Lokalizacja: SB

Re: TT600S

Post autor: Gacek »

Pawlo masz talent - świetnie ci ta robota w foli wychodzi :goodjob: . gratuluję pomysłu na kolorki 8-) .
אני לא צריך אמונה עיוורת,
אני לא צריך עזרה קומית,
אני לא צריך להסתכל על הפצעים,
אני לא צריך את ישוע המשיח סופרסטאר,
אני לא צריך טלוויזיה ביום ראשון,
אתה יכול להיות בטוח, אני לא צריך דת.
COBO
Lubiący błoto
Posty: 67
Rejestracja: 30 sty 2013, 12:16
Motocykl: XT TENERE, WR250R
Lokalizacja: Wrocław / Podkarpacie

Re: TT600S

Post autor: COBO »

Jaka to jest folia?
Awatar użytkownika
-lisio-
Czyścioch
Posty: 15
Rejestracja: 19 lis 2013, 19:00
Motocykl: TT600E 1996
XJ900S 1996
FZS 1000 '02
Lokalizacja: WM

Re: TT600S

Post autor: -lisio- »

Pawlo pisze:No popatrz jaki ten internet mały :D Nie wiem czy się doczekasz akurat tego Fazera, myślę, że zagościł u nas na długo ;) Aczkolwiek polecam przesiadkę z XJ, jeździłem na tym i na tym, jak dla mnie przepaść, co nie zmienia faktu, że supermoto góruje nad obydwoma jeśli chodzi o moje potrzeby i nie widzę się na moto innego typu :mrgreen:
Ot namawiał, namawiał i namówił. Wczoraj kupiłęm FZS 1000 z 2002 r :bananaevil: Mam teraz trzy Yamahy w garażu. XJ-ta idzie pod młotek :)
W życiu ważne są tylko dwie rzeczy: jazda motocyklem i... nie pamiętam co jeszcze
ODPOWIEDZ