Yamaha XT600 43F

Pokaż innym swój motocykl!
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Gacek
Prawdziwy Endurzysta
Posty: 4299
Rejestracja: 02 paź 2010, 17:12
Motocykl: Yamha xt 600 3tb 1994
Lokalizacja: SB

Re: terenowiecc & Yamaha XT600 43F

Post autor: Gacek »

Jestem pod wrażeniem - szczególnie tych podjadanych malin :shock: w moich okolicach ostrężyna - jeżyna którą toleruję tylko pod postacią winka , nalewki ew zimowego soczku do herbatki 8-) opada przy próbie zbierania :cry: a u was malinki jeszcze rosną ? :shock: .
Wizualnie gabaryty tenerki do 43f z fot to w moim odczuciu masakra :shock: nie mam pojęcia ile terenowiec ma pary i jak panuje nad sprzętem ale osobiście nie wepchał bym się tym klocem w jazdę po lesie :| .
אני לא צריך אמונה עיוורת,
אני לא צריך עזרה קומית,
אני לא צריך להסתכל על הפצעים,
אני לא צריך את ישוע המשיח סופרסטאר,
אני לא צריך טלוויזיה ביום ראשון,
אתה יכול להיות בטוח, אני לא צריך דת.
mazi
Administrator
Posty: 1006
Rejestracja: 24 gru 2009, 11:58
Lokalizacja: LU

Re: terenowiecc & Yamaha XT600 43F

Post autor: mazi »

Gacek pisze:Jestem pod wrażeniem - szczególnie tych podjadanych malin :shock: w moich okolicach ostrężyna - jeżyna którą toleruję tylko pod postacią winka , nalewki ew zimowego soczku do herbatki 8-) opada przy próbie zbierania :cry: a u was malinki jeszcze rosną ? :shock: .
Wizualnie gabaryty tenerki do 43f z fot to w moim odczuciu masakra :shock: nie mam pojęcia ile terenowiec ma pary i jak panuje nad sprzętem ale osobiście nie wepchał bym się tym klocem w jazdę po lesie :| .
Gacek - malinki rewelacja, niby jesienne a smakowały jak te z wiosny :-)

Co do 3AJ... to masz rację, wielki koń na tym zawiasie. Zaś terenowiecc wywija nim lepiej niż ja na 43F, momentami mam kompleksy :panika:
Fakt, że z terenowcca chuchro nie jest, ja nie dałbym rady tak zamiatać na 3AJ jak on...

Co do samego 43F to dość wdzięczny, poręczny sprzęt. Mam na oku LC4 i biję się z myślami czy dobrze zrobiłbym zamieniając XT na LC4... ale trochę po tych 6 latach kusi spróbować czegoś nowego...
Czas pokaże co i jak.
---
Pozdrawiam
mazi
szpadyzor45
Po kostki w błocie
Posty: 302
Rejestracja: 19 maja 2012, 06:45
Motocykl: XT600 2KF
Lokalizacja: Oleśnica

Re: terenowiecc & Yamaha XT600 43F

Post autor: szpadyzor45 »

Wystarczy chłop, a nie kalesony :) Koledzy jeździli, po lasach KLE 500, Dominatorami i to wcale nie rekreacyjnie. O swoim XT nawet nie wspominając.
mazi
Administrator
Posty: 1006
Rejestracja: 24 gru 2009, 11:58
Lokalizacja: LU

Re: terenowiecc & Yamaha XT600 43F

Post autor: mazi »

szpadyzor45 pisze:Wystarczy chłop, a nie kalesony :) Koledzy jeździli, po lasach KLE 500, Dominatorami i to wcale nie rekreacyjnie. O swoim XT nawet nie wspominając.
Można być konkretnej budowy, mieć krzepę, a jak przyjdzie do szurania w trudnym terenie to zabraknie siły...
Naginam ciężkim transem w różnym terenie, ale o wiele bardziej komfortowo jeździ mi się na 43F.

Po co męczysz siebie i maszynę? Skoro to ma być przyjemnosc...
---
Pozdrawiam
mazi
Awatar użytkownika
terenowiecc
Administrator
Posty: 1734
Rejestracja: 24 gru 2009, 10:19
Motocykl: LC4
Lokalizacja: LCH

Re: terenowiecc & Yamaha XT600 43F

Post autor: terenowiecc »

Gacek pisze:Jestem pod wrażeniem - szczególnie tych podjadanych malin :shock: w moich okolicach ostrężyna - jeżyna którą toleruję tylko pod postacią winka , nalewki ew zimowego soczku do herbatki 8-) opada przy próbie zbierania :cry: a u was malinki jeszcze rosną ? :shock: .
Wizualnie gabaryty tenerki do 43f z fot to w moim odczuciu masakra :shock: nie mam pojęcia ile terenowiec ma pary i jak panuje nad sprzętem ale osobiście nie wepchał bym się tym klocem w jazdę po lesie :| .
Malinki bardzo smaczne ale już końcówka, dzisiaj jeździłem i nigdzie nie znalazłem.
Co do Tenerki, to rzeczywiście różnica w gabarytach i wadze jest zauważalna/znaczna ale jest to motocykl na tyle uniwersalny dla mnie, że tam gdzie jeżdżę, to czerpię z tego przyjemność i mnie nie męczy ;)
szpadyzor45
Po kostki w błocie
Posty: 302
Rejestracja: 19 maja 2012, 06:45
Motocykl: XT600 2KF
Lokalizacja: Oleśnica

Re: terenowiecc & Yamaha XT600 43F

Post autor: szpadyzor45 »

Cóż poradzę, że właśnie gdy naginam odczuwam przyjemność. :niewiem:
mazi
Administrator
Posty: 1006
Rejestracja: 24 gru 2009, 11:58
Lokalizacja: LU

Re: terenowiecc & Yamaha XT600 43F

Post autor: mazi »

Dzisiaj sam zwiedzałem, terenowiecc włóczy się po kraju... lipa samemu :facepalm:

XT dzielnie wozi:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek



aaaaha... LC4 okazał się kupą powiązaną trytytkami, kilka innych sprzętów (w tym TT600) też nawet nie stanowiły dobrej bazy do odbudowy i póki co 43F nie zmienia domu :confetti:
Za to jak dobrze pójdzie wleci do niego coś fajnego, co umili mi jazdę :-)
---
Pozdrawiam
mazi
mazi
Administrator
Posty: 1006
Rejestracja: 24 gru 2009, 11:58
Lokalizacja: LU

Re: terenowiecc & Yamaha XT600 43F

Post autor: mazi »

szpadyzor45 pisze:Cóż poradzę, że właśnie gdy naginam odczuwam przyjemność. :niewiem:
Masochizm też jest dla niektórych przyjemnością :panika:
---
Pozdrawiam
mazi
Awatar użytkownika
terenowiecc
Administrator
Posty: 1734
Rejestracja: 24 gru 2009, 10:19
Motocykl: LC4
Lokalizacja: LCH

Re: terenowiecc & Yamaha XT600 43F

Post autor: terenowiecc »

Co się człowiek oddali od domu, to już fotki na wkurwienie wrzucają... :niewiem:
mazi
Administrator
Posty: 1006
Rejestracja: 24 gru 2009, 11:58
Lokalizacja: LU

Re: terenowiecc & Yamaha XT600 43F

Post autor: mazi »

Dzisiaj ` +5st. C - idealna pogoda na wyprowadzenie na spacer XT600 :-)
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
:biggrin:

W garażu czeka już nowy zawias, będzie rezanko :-)
---
Pozdrawiam
mazi
ODPOWIEDZ