Yamaha XT600 43F

Pokaż innym swój motocykl!
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Pawlo
Moderator
Posty: 2499
Rejestracja: 01 paź 2010, 19:29
Motocykl: Było TT600S
Jest KTM 690 Duke & 1290
Lokalizacja: Wrocław

Re: terenowiecc & Yamaha XT600 43F

Post autor: Pawlo »

No Mazi, ale zapodałeś fotorelację, jedną na rok, ale porządną :goodjob: Fajne macie tam tereny, polatałby :slinka:
Obrazek
Awatar użytkownika
piotrek023
Lubiący błoto
Posty: 63
Rejestracja: 25 cze 2014, 20:02
Motocykl: XT 600 3TB, GPZ 500
Lokalizacja: DBL

Re: terenowiecc & Yamaha XT600 43F

Post autor: piotrek023 »

Fajna okolica,nie było właściciela XT 500 ? :mrgreen:
mazi
Administrator
Posty: 1006
Rejestracja: 24 gru 2009, 11:58
Lokalizacja: LU

Re: terenowiecc & Yamaha XT600 43F

Post autor: mazi »

piotrek023 pisze:Fajna okolica,nie było właściciela XT 500 ? :mrgreen:
Chyba jakiś grzybiarz, bo nie było go i pewnie latał po lesie.

Dzisiaj była powtórka, ale ze spokojnej wycieczki wyszedł express-tour... czy ja będę miał kiedyś tyle wolnego czasu żeby siąść na motocykl i jechać przed siebie nie myśląc, że zaraz muszę wracać :niewiem:

Spotkaliśmy przypadkiem dwóch nowych Kolegów z okolic na XTkach 600ccm. Pozdrowionka dla nich i odezwijcie się na PW.
---
Pozdrawiam
mazi
Awatar użytkownika
terenowiecc
Administrator
Posty: 1734
Rejestracja: 24 gru 2009, 10:19
Motocykl: LC4
Lokalizacja: LCH

Re: terenowiecc & Yamaha XT600 43F

Post autor: terenowiecc »

Pawlo pisze:No Mazi, ale zapodałeś fotorelację, jedną na rok, ale porządną :goodjob: Fajne macie tam tereny, polatałby :slinka:
Coś w tym jest. Ja aktualny sezon praktycznie tylko na XJ spędziłem...po czarnym :facepalm: XT przejechałem w sumie może z 500km ale jednak offem świetnie się lata. A i te same, doskonale znane nam, tereny cieszą, bo rzadko eksplorowaliśmy je w tym roku :)

Nawet po drodze zrobiłem trening na maszynie budowlańców, co można zaobserwować na gifie made by Picasa, na którym wyszedłem trochę jak idiota... :lol:

PS. Fajne to stare XT było...bardzo klimatyczny pojazd ;)
kubakuba
Czyścioch
Posty: 8
Rejestracja: 26 cze 2013, 19:10
Motocykl: XT 600 3TB

Re: terenowiecc & Yamaha XT600 43F

Post autor: kubakuba »

Odzywamy sie :) praktycznie nasz pierwszy wypad, świeżo kupione xt. Umowimy sie w wolnym czasie i jak pogoda dopisze. Pozdrawiamy
mazi
Administrator
Posty: 1006
Rejestracja: 24 gru 2009, 11:58
Lokalizacja: LU

Re: terenowiecc & Yamaha XT600 43F

Post autor: mazi »

kubakuba pisze:Odzywamy sie :) praktycznie nasz pierwszy wypad, świeżo kupione xt. Umowimy sie w wolnym czasie i jak pogoda dopisze. Pozdrawiamy
Fajno! Trzeba spotkać się, polatać, pogadać. Ja w Krasnym stacjonuję (choć motocykle stoją na wsi), więc można jakiś spot uskutecznić, pooglądałbym te Wasze nowe zabawki.
---
Pozdrawiam
mazi
mazi
Administrator
Posty: 1006
Rejestracja: 24 gru 2009, 11:58
Lokalizacja: LU

Re: terenowiecc & Yamaha XT600 43F

Post autor: mazi »

---
Pozdrawiam
mazi
mazi
Administrator
Posty: 1006
Rejestracja: 24 gru 2009, 11:58
Lokalizacja: LU

Re: terenowiecc & Yamaha XT600 43F

Post autor: mazi »

Jeszcze pod koniec 2014 poskładałem 43F :-)
Zamontowałem regulator napięcia z XTZ750, wreszcie ładowanie jest jak księga każe, tak na światłach jak i bez :bananaevil:

Z braku miejsca (a regler z XTZ50 mały nie jest) regulator wylądował pod tylnym bagażnikiem :biker:

Fotki niedługo.

Poza tym zmieniłem olej, ogarnąłem kabelkologię i zostały jeszcze jakieś drobne tematy do opanowania, w tym muszę kupić nowe kierunkowskazy bo jeden brutalnie urwałem przy wywrotce... aa i jeszcze oponka na przód, tył chyba jeszcze trochę pokatuję ten coś jest.

teraz muszę mobilizować terenowcca żeby kupił coś lekkiego, bo nie będzie z kim śmigać :-)
---
Pozdrawiam
mazi
mazi
Administrator
Posty: 1006
Rejestracja: 24 gru 2009, 11:58
Lokalizacja: LU

Re: terenowiecc & Yamaha XT600 43F

Post autor: mazi »

Żeby nikt nie mówił, że motocykl stoi i się kurzy:

Image
Image
Image
---
Pozdrawiam
mazi
mazi
Administrator
Posty: 1006
Rejestracja: 24 gru 2009, 11:58
Lokalizacja: LU

Re: terenowiecc & Yamaha XT600 43F

Post autor: mazi »

Widzę, że 43F użytkuję w sezonach wiosenno-zimowo-jesiennych :-)
Latem zaś transem ganiam... i tak też było w tym roku, do maja 43F, później Trans i od września znowu 43F.

Wczoraj poganialiśmy z terenowccem, przy okazji było krótkie spotkanie ze stadem jeleni:
Obrazek
Objedliśmy kilka krzaków przypadkowo napotkanych malin:
Obrazek
i poganialiśmy po naszych ulubionych wąwozach, skąd fotek brak, bo nie chciało się wyciągać mikrofalówki do robienia zdjęć :-)
---
Pozdrawiam
mazi
ODPOWIEDZ